1989 Yılında basınçlı hava kompresörleri imalat sektörü içinde oluşmaya başlayan bireysel tecrübe gelişmelerim, kurumsal kimliğine kavuşmuş ve basınçlı hava kompresörleri ana ürünlerinin satış – servıs hizmetleri konusunda metkom kompresör bakım servis ve yedek parça sektöründe yerini almıştır.

Birbirini takip eden yüzlerce proje , özenle tamamlanmış ve bu işlerin doğurduğu referansla, firmamız gelişmelere ayak uydurarak gerekli alet ve techizatlar ile son teknolojiyi takip etmekteyiz. Sektörde bir çok firma olduğu ve bunların imalat eksikliklerini gözlemleyerek, müşterilerimize en uygun makinaların oluşturulması hedefiyle hızla imalat grubumuz ilerlemektedir. önümüzdeki yıllarda türkiye de oturmuş bir marka ve takibinde dünya da türk ‘ ün markası olmayı hedeflemiş bulunuyoruz.

Kalite ve kullanışlılık temelinde gelişim gösteren, satış sonrası hizmetlerde türkiye dekı en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen bir şirket politikamız oluşmuş ve oturmuştur. Amacımız en kaliteli, en sorunsuz, en ekonomik ürünleri siz kullanıcılarımıza sunabilmektir. üreten bir türkiye; gelecek kuşakların, dünya platformunda söz sahibi olabilmesi için vazgeçilemez bir unsurdur. Bizden temin edilen tüm ürünlerimizin aylık kontrolü ve genel temizliği firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Biz, firmamız olarak, bu sorumluluğumuzu, geliştirerek, gelecek nesillere alt yapısını hazırlayacağımıza söz veriyoruz.